Preloader image

Зимова гума – літом

Чи можете ви їздити на зимових шинах круглий рік? Це ідея, яка трапляється багатьом водіям, які переживають зимову погоду: якщо мені доводиться щороку встановлювати зимові шини, то чому я не тримаю їх на своєму автомобілі весь час? 

На жаль, використання зимових шин не рекомендується. У довгостроковій перспективі, це буде коштувати більше грошей, ніж зміна їх і може поставити під загрозу продуктивність вашого автомобіля на дорозі. Тому виробники шин пропонують різні типи шин для різних сезонів - найкращим варіантом для вас є багато факторів, включаючи клімат, стиль водіння та потреби в продуктивності.  

Ось деякі конкретні причини, чому цілорічне використання зимових шин не рекомендується. І якщо вам шиномонтаж, демонтаж і перевстановлення, приностить клопоти, ми включили ідею для спрощення цього процесу. 

  ПО-ПЕРШЕ, ЩО ТАКЕ ЗИМОВА ШИНА?

Всі зимові шини, незалежно від того, чи без шпильки, або шиповані, зроблені для підтримки кращого зчеплення на екстремально холодних і крижаних дорогах. Гума здатна залишатися більш м'якою, що робить її більш гнучкою, дозволяючи шині краще відповідати дорозі в надзвичайно холодних умовах. Ця особливість, поряд з більш глибокими глибинами протектора і спеціалізованими рисунками протектора, є тим, що робить снігові / зимові шини ідеальними для несприятливої зимової погоди та екстремальних холодних умов водіння.  

ЧОМУ НЕ МОЖНА ВИКОРИСТОВУВАТИ ЗИМОВУ ГУМУ ЦІЛИЙ РІК?

Зимові шини розроблені спеціально для холодних температур і зимових опадів. Після того, як вона нагріється, вам не знадобляться глибокі глибини протектора, щоб обробляти сніг або кусати краї для зчеплення на льоду. Ось деякі конкретні причини, чому використання зимових шин круглий рік не рекомендується. 

  Швидший знос на теплому сухому покритті - гума протектора зимових шин значно гнучкіша, ніж у всіх сезонних та літніх шин. Така ж гнучка гума протектора, яка додає зчеплення взимку, швидко зноситься в теплих температурах. Літні і всесезонні шини побудовані так, щоб витримувати високі температури, забезпечуючи тривалий термін служби.

  Зниження продуктивності - У теплу погоду зимові шини не забезпечуватимуть таких же можливостей керування, як літні або всесезонні шини. Уявіть собі, якщо вам потрібно зробити швидкий маневр, і ваші шини були м'якими. У теплу погоду ви не отримаєте чіткої відповіді від зимової шини. Зимові шини потребують такої гнучкості, щоб обробляти лід і сніг, але це не так корисно в теплу погоду.

Спеціалізовані склади та конструкції протектора зимових шин не розраховані на оптимальну роботу в теплому кліматі та знос. Взагалі кажучи, більш м'яка протектора зимової шини зношується швидше при більш високих температурах. Якщо ви тримаєте зимові шини на вашому автомобілі після того, як зима прийшла і пішла, вам доведеться замінити їх раніше, ніж якщо ви зняли їх весною. 

Саме тому використання зимових шин цілорічно дорожче, ніж монтування їх сезонно. Чим раніше вони зношуються, тим раніше вам доведеться їх замінити.

ЯК СПРОСТИТИ МОНТАЖ ШИН?

Якщо ви планували щорічне використання зимових шин, тому що ви втомилися від необхідності їх змінювати, ось ідея, яка може заощадити час і гроші. Придбайте колеса з таким же діаметром і зразком болтів, що й ваші поточні колеса. Встановіть снігові шини на них і зберігайте їх у гаражі, поки не прийде зима.

Замість того, щоб змінювати шини кожного сезону, просто потрібно змінити колеса. Це швидка, відносно недорога альтернатива монтажу та демонтажу зимових шин кожний сезон.